Громадська організація «Український Діловий Союз» (далі – УДС) заснована групою молодих підприємців-однодумців в 2012 році як не прибуткова громадське формування. Створене за ініціативи громадян і підприємців суспільно об’єднання, формувалося в першу чергу на принципах спільності інтересів, на добровільних засадах і засадах рівноправності членів організації.

«Український діловий союз», який створювався відповідно до вимог Закону України «Про об’єднання громадян», на меті передбачає в першу чергу захист прав і свобод членів організації, а також захист підприємницької діяльності та об’єднання представників реального сектора економіки. Український діловий союз проводить постійну роботу по впровадженню в підприємницькому середовищі моральних правил і норм ведення прозорого чесного бізнесу.              Діяльність УДС спрямована на вирішення гострих актуальних питань з самих різних сфер, з якими стикаються підприємці України в своїй повсякденній практиці ведення бізнесу: правовий захист, залучення фінансування, отримання державної підтримки, налагодження ділових контактів усередині підприємницького співтовариства і багато інших.

«Український Діловий Союз» є платформою для ефективного професійного діалогу власників і керівників підприємств малого та середнього бізнесу і представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, контролюючих органів, інфраструктури підтримки малого і середнього підприємництва, а також представників експертного співтовариства.

У своїй роботі УДС взаємодіє з державними і судовими органами, громадськими організаціями та спілками, в тому числі і міжнародними, відповідно до чинного законодавства та відповідними договорами.     

У структурі «Український Діловий Союз» »працюють профільні комітети і проекти, що ведуть діяльність по ключовим для малого і середнього підприємництва темам. Діяльність комітетів і проектів націлена на вироблення пропозицій, що сприяють розвитку підприємництва в Україні.

УДС дотримується принципу інформаційної відкритості. Ми завжди готові оперативно надати матеріал, коментар, експертну оцінку з актуальних проблем підприємництва і життя бізнес-спільноти.    Розгорнута інформація про діяльність нашої організацією, її цілей і завдань, діяльності, порядок вступу в УДС, Статут організації надані на цьому сайті у відповідних розділах.

 

Голова УДС Кружков Володимир

Кружков Владимир Геннадьевич
ЗАКРЫТЬ